Najnovšie recenzie zo sekcie Krbové vložky

HS FLAMINGO Aquaflam 17

HS FLAMINGO Aquaflam 17

Overený zákazník STYL-KOZVAN Overený zákazník

Pridané: 3. decembra 2017

Zakúpený v STYL-KOZVAN

Zakúpil som krbove kachle a su perfektne...

KRAKTI ERIK 12 DECO

KRAKTI ERIK 12 DECO

Pridané: 26. novembra 2017

typicky poľsky produkt po roku používania sa mi skrútil rošt a začala odpraskávať farba a to som krb kupoval skôr ako dekoráciu do haly a tomu zodpovedalo aj jej použivanie. Vložku som určite neprehrieval keďže dom vykurujem plynom a v nej som kúril len par krát. Takže je to poľsky šunt

KRATKI ERYK 12 DECO

KRATKI ERYK 12 DECO

Pridané: 26. novembra 2017

Dimplex vložka 20"

Dimplex vložka 20"

Overený zákazník www.krby-tuma.sk Overený zákazník

Pridané: 6. novembra 2017

Zakúpený v www.krby-tuma.sk

• Aj v byte mozem mat pocit ze som na chate

Overený zákazník STYL-KOZVAN Overený zákazník

Pridané: 22. októbra 2017

Zakúpený v STYL-KOZVAN

• Presny rozmer aky som potreboval

Brunner Eck Kamin 57/52/52

Brunner Eck Kamin 57/52/52

Pridané: 22. októbra 2017

• je velmi pekna, spalovanie, vyhrevnost, kvalita-myslelo sa na kazdy detail, zivotnost,
  • vysoka cena

Pouzivam 2 tyzdne a bolo to moje najlepsie rozhodnutie medzi vlozkami. Velmi som sa obaval tahu, ci to vobec bude fungovat, nakolko mam velmi nizky bungalov, podpriemer, ale Brunner je Brunner a da sa tam zmenit fabricke nastavenie, ddoladili sme to pri prvom zakureni a teraz to slape, ako svajciarske hodinky. Vobec to nedymi, ma krasnu vyhrevnost aj napriek tomu, ze kurim drevom s vyssou vlhkostou, 1 rocnym. ma dokonale spalovanie, este som nevyhadzoval popol a sklo je takmer ciste. Jedine minus je to, ze oproti peciam treba ovela castejsie prihadzovat, po cca 1,5 h je uz pahreba, prikladam po cca dalsej hodine, kedy prilozene drevo este krasne zblkne. Velmi dlho som zistoval, riesil, ktoru vlozku kupit, kvoli vysokej cene som velmi vahal, ale bola to vynikajuca investicia a vrelo odporucam.

EDILKAMIN IDRO 30

EDILKAMIN IDRO 30

Overený zákazník CKD market.sk Overený zákazník

Pridané: 3. októbra 2017

Zakúpený v CKD market.sk

• idealna

Pridané: 27. septembra 2017

• Francúzsku vložku som musel vymeniť za poľskú - francúzska prehorela na viacerých miestach. Dúfam, že poľská vydrží
  • Deklarovaný výkon 18 kW
  • relatívne nízka cena
  • dostupné náhradné diely
  • pri otvorení dvierok sa popol vysýpa von (nie je tam prekážka medzi dvierkami a zachytávacou zábranou),
  • oplach skla je zrejme len reklamný ťah (je to kúsok plechu nad dvierkami)
  • ťažko dostupná regulácia prívodu vzduchu,
  • popolník je širší ako u nás používané nádoby na popol, pri vyprázdňovaní sa rozsýpa,
  • rošt má zosilnenie (rebrovanie) zhora, ťažko sa vymetá

Aká je vlastne účinnosť, všade sú deklarované iné údaje napr. na stránke https://krbove-vlozky.heureka.sk... vľavo v popise produktu je údaj ◾Účinnosť: 66.5%
a vpravo parametre produktu ◾Účinnosť: 79%
Trošku veľký rozdiel
Poznámka pre Romana: Uznaj, že 180m2 nie je to isté ako 180m3.

Supra Oréa 58

Supra Oréa 58

Overený zákazník www.krby-tuma.sk Overený zákazník

Pridané: 24. septembra 2017

Zakúpený v www.krby-tuma.sk

• Nemužu hodnotit produkt protože prodejce zrušil odjednavku z duvodu že prí už není na skladě .

M-KAW W16 BS

M-KAW W16 BS

Pridané: 20. septembra 2017

• Krbova vlozka sa zle čistí . Keď bola nová boli povolené sroby ... je nízka a nakladanie dreva je hrozné .

Poľskú krbovu vložku nikdy viac

ROMOTOP HEAT WA 2G 59.50.01

ROMOTOP HEAT WA 2G 59.50.01

Overený zákazník GAS-TM s.r.o. Overený zákazník

Pridané: 16. septembra 2017

Zakúpený v GAS-TM s.r.o.

Produkt som si vybral teoreticky na základe výhodných parametrov a popisu, takže skutočné hodnotenie môžem urobiť o rok po vykurovacej sezóne. Krbovú vložku zatiaľ nemám zabudovanú, musím počkať na majstra.

Aquador - BLOK 717 R

• kvalitný český výrobok

Dimplex vložka 30"

Dimplex vložka 30"

Pridané: 14. júna 2017

• Vyhreje miestnost, je to vlastne velmi esteticky konvektor
  • Na obrazku vyzera krajsie ako v reale. Pokazil sa po 3 mesiacoch (a to bol umiestneny na chate, kde sa pouzival len cez vikend). V SR neexistuje servis, reklamacia trva 2 mesiace, pricom za dopravu som platil 60 eur a vo vnutri je mikroelektronika, s ktorou nevedel pohnut ani certifikovany opravar.

Tento vyrobbok pri prvom objednani dosiel poskodeny. Sice nam ho predajca vymenil, ale opat dosiel v neoriginalnej krabici a bolo k nemu dodane nespravne dialkove ovladanie, ktoreho vymenu som riesil s predajcom 2 mesiace). Pri vyrobku nebol prilozeny ziadny navod a konkretne k modelu DF3020 ziadny navod v slovencine ani neexistuje. Cele zle, katastrofa, vyslovene neodporucam.

FLAMEN BETA AKU 50H R

FLAMEN BETA AKU 50H R

Pridané: 23. apríla 2017

• nízky výkon, velmi decentný moderný dizajn, viac bodové istenie dverí, zástavbový rám v cene
  • zástavbový rám je kovový a pri kúrení pracuje, trošku sa odceril od omietky, pri dodaní bola špina medzi sklami, ale technik prišiel a vyčistil, nedá sa 100% uzavreť ťah komína /ak vonku fúka, tak horí aj pri zavretom prívode/

Veľmi kvalitná malá vložka s nízkym výkonom, decentným dizajnom za prijateľnú cenu. Po veľmi dlhom a detailnom prieskumu trhu som veľmi spokojný. Kupoval by som opäť. Porovnával som s Romotom angle a Spartherm Varia mini.

KOBOK Chopok 670/500

KOBOK Chopok 670/500

Pridané: 27. februára 2017

• NIC
  • neustretovost zo stany vyrobcu
  • vyrobca dal ruky prec pri reklamacii
  • nelojalnosť zamestnancov
  • viac by som spolocnost KOBOK neoslovila

NEKVALITNY VYROBOK

Thorma ALICANTE

Thorma ALICANTE

Pridané: 9. januára 2017

• Veľmi vydarená, montoval som ich 6 ks a sú tiež veľmi spokojní /nízka potreba dreva, super výkon jednoducho TOP

super vykon za rozumnú cenu

EDILKAMIN Acquatondo 29

EDILKAMIN Acquatondo 29

Pridané: 6. januára 2017

• vykon, spolahlivost, za 8 rokov ziadny vypadok ani zavada, super cena
  • rost v krbe pri castom kureni nevydrzi viac ako 18 mesiacov
  • spotreba dreva je dost vysoka, ale vzhladom k vykonu akceptovatelna

urcite odporucam, je to sice pracnejsie ako pelety, ale urcite je to lepsie ako plyn

Edilkamin Idro 50

Edilkamin Idro 50

Pridané: 8. novembra 2016

• Výmenník je v ohnisku, nie nad ohniskom, takže netreba šamot. Široké ohnisko, vysoký výkon
  • Ako všade ,treba samozrejme ešte čerpadlo, ochladzovaciu slučku, atď.

Super vec, ktorá aj efektívne kúri.

Pridané: 8. novembra 2016

• Liatina. Romantika praskajúceho dreva.
  • Malý výkon.

Liatinové krby dosiahnu doma polovičný výkon. Výrobca ich testuje asi spaľovaním leteckého benzínu, lebo deklarovaný výkon a "vykurovací priestor 180m2"sú len rozprávky.

KRATKI Zuzia 16

KRATKI Zuzia 16

Pridané: 8. novembra 2016

(naposledy upravené 8. novembra 2016)

• malý výkon , zlý odvod spalín.

Dobrý krb na občasné kúrenie, pre milovníka romantiky. Deklarovaný výkon 17kW sa nedosiahne, max. 9kW .

Zobrazujem 41 - 60 zo 88 recenzií 1 2 [ 3 ] 4 5